آينده مجازي سازي سرور

مجازي سازي سرور مي تواند به مقابله با پراكندگي سرور ، استفاده بهتر از توان محاسباتي  سيستم ، كاهش هزينهٔ انرژي وافزايش چابكي و انعطاف پذيري data-center كمك كند.

مجازي سازي سرور يكي از آن تكنولوژيهايي است كه در عين سادگي ، تأثير قابل توجهي بر data-center هاي يك موسسه بر جاي مي گذارد .

اگر به جاي آنكه بر روي هر سرور تنها يك نمونهٔ سيستم عامل و يك اپليكيشن را اجرا كنيد، بتوانيد يك لايهٔ نرم افزاري به نام هايپرويزور را به سيستم اضافه كنيد كه شما را قادر مي سازد كه چندين نمونهٔ سيستم عامل و كارهاي مربوط به آنها را بر روي يك سرور مجازي واحد اجرا كنيد، چه اتفاقي مي افتد؟

 

آينده مجازي سازي سرور

 

امتیاز:
 

مقايسه هاست وردپرس و ميزباني وب اشتراكي

معمولا زماني كه مي‌خواهيد مناسب‌ترين برنامه را براي  ميزباني وب اشتراكي پروژهٔ اختصاصي خود انتخاب كنيد ، دچار سردرگمي مي‌شويد. در اين مواقع  قابليتها و امكانات برنامه هيچگاه مرتب و سازمان‌يافته نيستند. اصطلاحات و تعاريف هيچگاه با يكديگر همخواني ندارند. و قيمتها نيز بر حسب تخفيفهاي موجود و طول مدت انجام برنامه متفاوتند.

 اما با وجود برنامه‌هاي هاستينگ اختصاصي وردپرس تقريبا اين مشكلات برطرف شده‌اند. امروزه تقريبا تمام شركتهاي هاستينگ نوعي از « برنامه هاستينگ وردپرس» را به مشتريان خود ارائه مي‌كنند. اين برنامه‌ها گاهي همان برنامه‌هاي قبلي هستند كه تنها نام و عنوانشان تغيير كرده است . گاهي اوقات با توجه به خدمات اضافي كه ارائه مي‌كنند از قيمت مناسبي برخوردارند و گاهي اوقات نيز به خاطر شكل زيباي معرفي قابليتها و امكاناتشان به خوبي فروش مي‌روند.

 

مقايسه هاست وردپرس و ميزباني وب اشتراكي

سرور ايران , خريد سرور ايران , سرور مجازي ايران

امتیاز:
 

مجازي سازي Edge و Micro-Clouds

استفاده از مجازي سازي عملكردهاي شبكه (NFV) در لبهٔ شبكه مزاياي بسياري را براي نصب سرويسها و خدمات پشتيباني دارد. با انتقال مجازي سازي به بخشي از شبكه كه به مشتري يا سايتهاي محلي تلفن‌همراه نزديك‌تر است ، اپراتور مي تواند از خدمات شبكهٔ كاربر نهايي كه به عملكردهاي محلي مانند مسيريابي دوگانه ، بهينه سازي WAN ، امنيت سايت و كنترل WiFi نياز دارند، پشتيباني كند.

 

مجازي سازي Edge و Micro-Clouds

سرور مجازي , سرور مجازي ايران , سرور ايران

امتیاز:
 

مزايا و معايب سرور مجازي

مجازي‌سازي سرور در چند سال گذشته به يك ترند تبديل شده است و واقعيت آن است كه تحولي اساسي در شركتها و موسسات تجاري به وجود آورده است و براي كساني كه به دنبال صرفه‌جويي در منابع و مديريت كارآمد سيستم IT بوده‌اند ، منافع بسياري به همراه داشته است . علاوه بر اين ، اين تكنولوژي يك تكنولوژي سبز و به دور از آلودگي محسوب مي‌شود.

با به دست آوردن ديد جامعي در مورد مجازي‌سازي سرور، مزاياي فراوان ونقايص انگشت‌شمري براي آن شناسايي شده است كه مي‌توان اين نقايص را با استفاده از يك شركت عرضه‌كنندهٔ سرور ابري و شناخت عملكرد بازار جبران نمود .

 

مزايا و معايب سرور مجازي

سرور مجازي ايران , خريد سرور , خريد سرور مجازي , خريد سرور ايران , سرور ايران , سرور آلمان

امتیاز:
 
[ ]

نوین هاست ارائه دهنده خدمات هاست و سرور مجازی

Bitcoin Live Price