آيا ساختار OpenStack بهترين گزينه براي ساخت IaaS در سرور ابري است؟

ساختار OpenStack مي تواند رابطهٔ بين رايانش ابري و شبكه را تغيير دهد ، اما آيا اين ادعا بيش از حد اغراق‌آميز نيست ؟ اين سوال  يك سوال بسيار مهم است ، اما پاسخ دادن  به آن كار دشواري است.

به OpenStack ،  به عنوان يك پروژه منبع باز كه نويد  ايجاد يك پايهٔ مشترك براي ساختن سرور ابري عمومي و سرور ابري خصوصي را مي دهد،  توجه زيادي شده است. در صورتي كه اين پروژه بتواند در مقياس وسيع موفق باشد ، ساختار OpenStack مي‌تواند سبب تسهيل در ساخت ابرهاي هيبريدي شود ، به تجميع سرورهاي ابري كمك كند و پشتيبان مناسبي براي انجام وظايف اصلي سرور ابري و تأمين عملكرد موثر اين سرور مجازي باشد .

 

آيا ساختار OpenStack بهترين گزينه براي ساخت IaaS در سرور ابري است؟

سرور مجازي , سرور آلمان , سرور مجازي آلمان , خريد سرور آلمان , سرور ابري , اوپن استك

امتیاز:
 

ماشين مجازي سرور ابري (CVM)

ماشين مجازي سرور ابري (CVM)  قابليتهاي رايانشي و محاسباتي انعطاف‌پذير وايمن را براي شما به ارمغان مي‌آورد. سرويس هاي رايانش ابري انعطاف پذير، با عملكرد خوب ، ايمني  و ثبات بالا كه نيازهاي مختلف كسب و كار شما را در لحظه برطرف مي‌كند. شما مي‌توانيد ظرف چند دقيقه يك ماشين مجازي را در سرور ابري دريافت و فعال كنيد تا بتوانيد نيازهاي رايانشي خود را برطرف نماييد و هر گاه نيازهاي كسب و كارتان تغيير كرد، مي‌توانيد به آساني منابع رايانشي خود را كم يا زياد كنيد.

 

ماشين مجازي سرور ابري (CVM)

سرور مجازي , سرور آلمان , سرور المان , سرور مجازي آلمان , خريد سرور آلمان

امتیاز:
 

انتخاب سرور مجازي براي يك شركت تجاري

Cisco تخمين مي زند كه تا سال 2019 ، 86 درصد از حجم كار شركت هاي تجاري جهان  در سرور ابري انجام و ذخيره  شود.  در حال حاضر ، بسياري از سازمان ها براي ذخيره سازي داده ها و اطلاعات خود از روش تركيبي  كه شامل تركيبي از سرورهاي اختصاصي و مجازي است،  استفاده مي كنند . هنگام انتخاب يكي از سرورهاي اختصاصي يا مجازي بايد به عوامل مختلفي از جمله بودجه ، عملكرد مورد نياز ، منابع و موارد ديگر توجه كرد. با نوين هاست همراه باشيد تا مروري بر عوامل مهم براي   تصميم گيري در مورد سرور مناسب  داشته باشيد.

 

انتخاب سرور مجازي براي يك شركت تجاري

 

امتیاز:
 

مزايا و معايب سرور مجازي

مجازي‌سازي سرور در چند سال گذشته به يك ترند تبديل شده است و واقعيت آن است كه تحولي اساسي در شركتها و موسسات تجاري به وجود آورده است و براي كساني كه به دنبال صرفه‌جويي در منابع و مديريت كارآمد سيستم IT بوده‌اند ، منافع بسياري به همراه داشته است . علاوه بر اين ، اين تكنولوژي يك تكنولوژي سبز و به دور از آلودگي محسوب مي‌شود.

با به دست آوردن ديد جامعي در مورد مجازي‌سازي سرور، مزاياي فراوان ونقايص انگشت‌شمري براي آن شناسايي شده است كه مي‌توان اين نقايص را با استفاده از يك شركت عرضه‌كنندهٔ سرور ابري و شناخت عملكرد بازار جبران نمود .

 

مزايا و معايب سرور مجازي

سرور مجازي ايران , خريد سرور , خريد سرور مجازي , خريد سرور ايران , سرور ايران , سرور آلمان

امتیاز:
 
[ ]

نوین هاست ارائه دهنده خدمات هاست و سرور مجازی

Bitcoin Live Price